۱۴۰۰ هفتم آذر - 08:24 ب.ظ

محمدجسین توتونچیان خبر داد:تور کنسرت چرا رفتی از دی ماه ادامه پیدا می کند

تور کنسرت چرا رفتی از دی ماه ادامه پیدا می کند

نوای فارس-  تور کنسرت چرا رفتی به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی تهمورس پورناظری از دی ماه به اجرای شهرستان های خود ادامه می دهد.


  به گزارش نوای فارس، محمدحسین توتونچیان، تهیه کننده این کنسرت درباره برگزاری آن در سایر شهرهای کشور گفت: « در صورت کسب مجوز و همکاری مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و نهاد های ذیربط سعی می کنیم این کنسرت را در هر شهری که سالن مناسب و امکانات لازم را داشته باشد، به روی صحنه ببریم. »

  وی افزود: « این کنسرت تا کنون علاوه بر تهران در شهرهای کرمان، شیراز، رشت، ارومیه، کرمانشاه، شهرکرد و ساری اجرا شده است و در پایان این هفته هم در روزهای اول و دوم آبان ماه اجرای مجددی در تهران خواهد داشت. »

مدیر موسسه فرهنگی هنری ققنوس در ادامه گفت: « ما در تمامی این شهرها بسته به جمعیت هر شهر حداقل دو اجرا داشتیم که مردم هنردوست کشور استقبال بی نظیری از این برنامه داشتند. همین استقبال ما را موظف کرد تا در پاسخ به علاقه مخاطبین در تلاش باشیم که تور شهرستان های کنسرت چرا رفتی را در دی ماه ادامه دهیم.  »

  در کنسرت «چرا رفتی» قطعات آلبوم نه فرشته ام نه شیطان اجرا می شود و سهراب پورناظری به عنوان تکنواز کمانچه، حسین رضایی نیا نوازنده سازهای کوبه ای ، مهیار طریحی نوازنده سنتور، آئین مشکاتیان نوازنده سازهای کوبه ای ،  تینا جامه گرمی نوازنده ویلن، علی جعفری پویان نوازنده ویلن، سهراب برهمندی نوازنده ویولا، نگار نوراد نوازنده ویلنسل، آرین کشیشی نوازنده گیتار باس، سپند دادبه نوازنده عود و خورشید دادبه نوازنده تار هنرنمایی خواهند کرد

 

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q