۱۴۰۰ چهارم آبان - 02:04 ق.ظ

گزارش مفصل نوای فارس از آخرین کنسرت زمستانی رضا یزدانی«این روزا» همه «هفته دلتنگی» گوش می کنند، شما چطور؟

«این روزا» همه «هفته دلتنگی» گوش می کنند، شما چطور؟

نوای فارس پریا حیرتی: آخرین کنسرت زمستانی رضا یزدانی، شامگاه 28 دی ماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

در ابتدا ورود به سالن اولین چیزی که به چشم می خورد، دکور روی استیج بود. یک سمت چتر های سفید آویزان که پشتش بنر یک کافه گالری بود و سمت دیگر اتاقکی که سقفش مغز انسان بود. در یک چشم بر هم زدن، مخاطبان رضا یزدانی وارد سالن شدند و صندلی ها یک به یک پر شد. با هر اتفاقی روی استیج صدای جیغ و سوت هواداران بلند می شد تا این انتظار به پایان رسید و انیمیشن معرفی نوازندگان پخش شد. هر کدام با تشویق های ممتد تماشاگران روی استیج آمدند. مازیار احمدپور، محمد خرمی نژاد، شهروز بردوده، آرش زمانیان، میلاد عدل و علیرضا مهدی زاده نوازندگان این کنسرت رضا یزدانی بودند.

قطعه «چمدون» برای شروع این کنسرت انتخاب شده بود، قطعه با هیجان بالا که برای شروع کنسرت بهترین اتفاق بود. در این کنسرت بسیاری از قطعات تازه رضا یزدانی برای اولین بار اجرا شد. «پرواز عقاب»، «هفته دلتنگی» و «این روزا»  قطعاتی بود. هنگام اجرای قطعه «هفته دلتنگی» رضا یزدانی روی صندلی اتاقک گوشه استیج نشست و اشک ریزان این قطعه را اجرا کرد. با گیتار به دست شدن یزدانی، نوید اجرای قطعه «طهران- تهران» داده شد. قطعه محبوبی که در تمام نظر سنجی های رضا یزدانی بیشترین رای را کسب می کند و هم خوانی تمامی تماشاگران را با خود به همراه دارد. «آدم یه جاهایی مجبوره» قطعه بعدی بود که توسط یزدانی و گروهش اجرا شد تا نوبت به قسمت آنپلاگد برسد. اعضای گروه روی صندلی های زیر چتر های آویزان نشستند و قطعات «حافظ»، «کوچه ملی»، «شک می کنم» و «سیگار پشت سیگار» به صورت انپلاگد اجرا شد.

بعد از اتمام قسمت آنپلاگد رضا یزدانی برای تعویض لباس از استیج خارج شد و علی اوجی به روی صحنه آمد تا مهمانان این شب از کنسرت را معرفی کند.

علی معلم، عبدالله اسکندری، الهام پاوه نژاد، الهه حصاری، سارا منجزی، سعید موذنی، امیر دانایی، امیر پوریا، الیکا عبدالرزاقی، امین زندگانی، لاله اسکندری، مهدی کرم پور، مهدی ایوبی، عارف لرستانی، فریدون خشنود، دکتر کارچی، احمد معظمی، سجاد افشاریان، پرستو صالحی، بهنام شهرکی، بابک شهرکی مهمانان دو سانس کنسرت رضا یزدانی بودند.

قسمت دوم برنامه با «بلاتکلیف» آغاز شد. «رفت که رفت»، «ادامه بده»، «این روزا»، «نوار»، «کافه بهشت»، «حرف های بی مخاطب»، «قوی سیاه»، «دیونه» قطعاتی بودند که در این قسمت اجرا شدند. مانند تمام کنسرت های رضا یزدانی قطعه «خلیج فارس» برای پایان اجرا انتخاب شده بود که تماشاگران به صورت ایستاده این قطعه را خواندند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی – هنری «رویال هنر پارس» و تهیه کنندگی حسام حسینی و مجید عبدی برگزار شد.

در پایان تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ گروه 17 به مدیریت حمیدرضا امینی، یعقوب جهانگیری و حراست و روابط عمومی سالن میلاد کمال تشکر را دارد.

در ادامه عکس های پدرام نظری از این کنسرت را ببینید:

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q