۱۴۰۰ بيست و هفتم مهر - 05:43 ق.ظ

بار دیگر در تهران ؛کنسرت چرا رفتی برگزار می شود

کنسرت چرا رفتی برگزار می شود

نوای فارس- كنسرت چرا رفتى به خوانندگى همايون شجريان و آهنگسازى تهمورس پورناظرى بار ديگر در تهران اجرا خواهد شد.

به گزارش نوای فارس ؛ محمد حسين توتونچيان، تهیه کننده این کنسرت دراين باره گفت:  كنسرت چرا رفتى بعد از ١٢ اجرا و فروش بيش از ٣٨ هزار بليت و با توجه به استقبال بى نظير هنردوستان در روزهاى ٢٩ و ٣٠ مهر  در تهران و در تالار وزارت كشور به روى صحنه خواهد رفت.

   او در ادامه گفت : اين درحاليست كه تور اين كنسرت در شهرستان ها در حال اجراست و پس از اجرا در شيراز و رشت ، در تاريخ ٤ مهرماه در اراك، ٦ و ٧ و ٨ مهرماه در اروميه و ١٣ و ١٤ و ١٥ مهرماه در كرمانشاه  به روى صحنه خواهد رفت.

این کنسرت شامل تمامی قطعات آلبوم نه فرشته ام نه شیطان  و دو قطعه خارج از آلبوم است و سهراب پورناظری به عنوان تکنواز کمانچه گروه را همراهی می کند.

  همچنین حسین رضایی نیا نوازنده سازهای کوبه ای، آیین مشکاتیان نوازنده سازهای کوبه ای ، مهیار طریحی نوازنده سنتور،  تینا جامه گرمی نوازنده ویلن، علی جعفری پویان نوازنده ویلن،  ، سهراب برهمندی نوازنده ویولا، آتنا اشتیاقی نوازنده ویلنسل، سپند دادبه نوازنده عود، خورشید دادبه نوازنده تار و آرین کشیشی نوازنده گیتار باس در این کنسرت هنرنمایی خواهند کرد.

لازم به ذكر است فروش بليت اجرای شهر ارومیه از بعداز ظهر امروز و تهران  از ساعت 22 امشب ( شنبه ) در سايتwww.iranconsert.com   انجام خواهد شد.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q