۱۴۰۰ هفتم آذر - 08:55 ب.ظ

در هشتمین جشنواره موسیقی جوان؛تالارهای بنیاد رودکی رنگ و بوی موسیقی جوان به خود می گیرند

تالارهای بنیاد رودکی رنگ و بوی موسیقی جوان به خود می گیرند

نوای فارس-هشتمین جشنواره موسیقی جوان از 15 تا 20 شهریور ماه سال جاری در تالارهای وحدت و رودکی میزبان علاقه مندان موسیقی خواهد بود.

به گزارش نوای فارس؛ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی ، هشتمین جشنواره موسیقی جوان به دبيري هومان اسعدي از 15 تا 20 شهریور ماه سال جاری با حضور 246 نوازنده و خواننده از 26 استان كشور در تالار وحدت ، تالار رودكي و خانه هنرمندان برگزار می شود.

در اين دوره از جشنواره مجموعا 253 نوازنده و خواننده برنامه های خود را اجرا می کنند که از اين تعداد 152 نوازنده و خواننده موسيقي دستگاهي ايران و 94 نوازنده موسيقي كلاسيك در بخش رقابتي و 2 نوازنده عود، 3 نوازنده كلارينت و 2 نوازنده ابوا در بخش غير رقابتي آثار خود را ارائه می دهند.

در طول برگزاري جشنواره نوازنده سازهايي چون پيانو، ويلنسل، سه تار، تار، سنتور، ويلن،ابوا، كلارينت،‌ فلوت، عود و ني و نيز خوانندگان آواز سنتي در تالار رودكي و نوازنده سازهاي كمانچه، قانون و گيتار در تالار شهناز خانه هنرمندان ايران در حضور هيات داوران روي صحنه مي روند.

در طول اين مدت ورود براي عموم آزاد است و همه مخاطبان مي توانند به صورت رايگان از برنامه ها ديدن كنند.

هشتمين جشنواره موسيقي جوان به دبيري هومان اسعدي 15 تا 20 شهريورماه در تالار وحدت ، تالار رودكي و خانه هنرمندان و برگزار مي شود.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q