۱۴۰۰ يازدهم آذر - 06:56 ق.ظ

همزمان با برگزاری بزرگداشت برای پرویز یاحقی؛برنامه سوم آکادمی 1000 صدای سنتی برگزار می شود

برنامه سوم آکادمی 1000 صدای سنتی برگزار می شود

نوای فارس-محمد عبدالهی: سومین برنامه آکادمی 1000 صدای موسیقی سنتی با حضور بزرگان عرصه شعر و موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

آرش نصیری، مدیر و مجری برنامه 1000 صدا در گفت و گو با نوای فارس، از برگزاری سومین برنامه آکادمی موسیقی سنتی در فرهنگسرای نیاوران خبر داد و در این باره گفت: سومین برنامه آکادمی 1000 صدای سنتی به مسابقه ساز و آواز و تصنیف موسیقی اصیل ایرانی اختصاص دارد و با حضور بزرگان عرصه شعر و موسیقی برگزار می شود.

وی افزود: در این برنامه که با اجرای پنج گروه موسیقی برگزار می شود، خواننده و نوازنده برتر توسط کارشناسان انتخاب می شوند. این کارشناسان در زمینه آواز استاد نادر گلچین، در زمینه آهنگسازی استاد عباس خوشدل و در زمینه شعر استاد محمد علی شیرازی هستند .

نصیری با تاکید بر اینکه در این برنامه از بهترین تهیه کننده های عرصه موسیقی برای حضور دعوت به عمل آمده و در کنار هنرمندان حضور خواهند داشت، گفت: در این برنامه امیر اثنی عشری به اجرای افتخاری می پردازد و همچنین فیلمی از اجرای استاد نصرالله شیرین آبادی پخش می شود. همچنین قرار است در این برنامه برای استاد پرویز یاحقی بزرگداشتی داشته باشیم و فیلمهایی از اجرای جوانی ایشان را به نمایش بگذاریم.

وی در پایان گفت: در سومین برنامه 1000صدای سنتی، بخش معرفی و رونمایی از آلبوم و برنامه های متنوعی نیز در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ سومین برنامه 1000 صدای سنتی درساعت 15  روز20 شهریورماه 93 در فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان جلفای سیدخندان برگزار می شود.

علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند با شماره های 22872818-20 تماس بگیرند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q