۱۴۰۰ هفتم آذر - 09:28 ب.ظ

شهاب اکبری در گفت و گو با نوای فارس:به زودی آلبوم مستقل خود را منتشر می کنم

به زودی آلبوم مستقل خود را منتشر می کنم

نوای فارس-آذرفیروزی: شهاب اکبری که تاکنون در زمینه آهنگسازی و بیشتر تنظیم فعالیت کرده است، به جرگه خوانندگان پیوست.
شهاب اکبری؛ آهنگساز و تنظیم کننده جوان کشورمان در گفت و گو با نوای فارس، از پیوستن خود به جرگه خوانندگان رسمی ومجاز کشور خبر داد و در این باره اظهار داشت: از آنجایی که تاکنون برای خوانندگان بسیاری آهنگسازی و تنظیم کرده ام، برخی از قطعات را اتود می زدم که دوستانم پیشنهاد دادند آلبومی مستقل را منتشر و روانه بازار موسیقی کنم.
وی افزود: در این آلبوم عنوانی برای آن مشخص نشده است از همکاری ترانه سرایانی همچون سروش دادخواه، حمیدرضا نصرالهی، علی عباسی و امیرارجینی بهر مند شده ام.  تمامی آهنگها را خودم ساخته ام و در زمینه تنظیم علاوه برتنظیم های خودم، از تنظیم های یک چهره جوان به نام امیر رودگر استفاده کرده ام . قرار است با این آلبوم این تنظیم کننده نیز به عنوان چهره جدید این عرصه به دنیای موسیقی معرفی شود.
اکبری در ادامه تاکید کرد: باتوجه به اینکه در این آلبوم سعی کرده ام از تمامی فضاهای جدید استفاده کنم، زمان زیادی برای تولید آن صرف شده است. همچنین سبک فضاهای انتخاب شده، سبک جدید است اما کلیت آلبوم پاپ است که در هاوس و ترنس و ... ساخته شده است.
این آهنگساز با اشاره به اینکه آلبوم مستقلش دارای 9 قطعه موسیقی است، افزود: قطعات بسیاری برای آلبوم ساخته شده است که قرار است از بین این قطعات دست به انتخاب بزنیم .
شهاب اکبری ازآهنگسازان و تنظیم کننده های ایران است که با خوانندگان مطرحی از جمله محسن یگانه،محسن چاوشی،علی لهراسبی،محمد علیزاده و ... همکاری کرده است.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q