۱۴۰۰ يازدهم آذر - 06:21 ق.ظ

با حضور ۱۱ خواننده عرصه پاپ؛آلبوم «من و ما» رونمایی شد

آلبوم «من و ما» رونمایی شد

نوای فارس-هاتف حسینی: آلبوم گروهی «من و ما» با حضور ۱۱ خواننده در تاریخ یکشنبه ۹ شهریور ماه به تهیه کنندگی «رامین بصیرت نیا» و توسط پخش تصویر دنیای هنر روانه بازار خواهد شد.

این اثر که به جرات می توان آن را یکی از بزرگترین پروژه های موسیقی پاپ نام برد افراد نام آشنایی را در خود می بیند. خواننده هایی از جمله: «محسن چاوشی»، «مرتضی پاشایی»، «شهرام شکوهی»، «علی لهراسبی»، «رضا صادقی»، «مهدی یراحی»، «ایمان قیاسی» و «احسان حق شناس». «سینا حجازی» نیز برای اولین بار در یک اثر رسمی حضور خواهد داشت. همچنین «امیر مسعود» و «عرفان معماری» نیز به عنوان خوانندگان جوان در این آلبوم حضور خواهند داشت.

محسن چاوشی در این آلبوم با قطعه «دیگه دوسم نداره» با ترانه ای از «حسین صفا» حضور دارد، همچنین ملودی و تنظیم این قطعه بر عهده خود چاوشی بوده است.

سینا حجازی خواننده ای که برای اولین بار در یک پکیج رسمی حاضر شده است قطعه «بزار بگن» را برای این آلبوم آماده کرده است. شعر، ملودی و تنظیم آن را نیز خود او انجام داده است.

مرتضی پاشایی با قطعه «قلبم رو تکراره» به استقبال مردم خواهد رفت. قطعه ای که ترانه آن را «مهرزاد امیرخانی» سروده و تنظیم آن را سعید زمانی انجام داده است، ملودی آن نیز بر عهده خود پاشایی خواهد بود.

شهرام شکوهی با قطعه «مقدس» را برای این آلبوم آماده کرده است. «علی بحرینی» ترانه آن را سروده و «میلاد ترابی» ملودی و تنظیم آن را بر عهده داشته است.

ایمان قیاسی برای این آلبوم قطعه «دریا» را با ترانه ای از حسین «صفا» و ملودی و تنظیمی از «محسن چاوشی» آماده کرده است.

مهدی یراحی خواننده خوش ذوق جنوبی قطعه «خدا به همرات» را با ترانه ای از «امیر علی بهادری» و تنظیمی از «آرون حسینی» آماده کرده است. ملودی آن نیز بر عهده خود یراحی خواهد بود.

علی لهراسبی قطعه «گل رز» با ترانه «مهرزاد امیر خانی»، ملودی «حسین قربانپور» و تنظیم «مهران عباسی» از او در این آلبوم قرار دارد.

رضا صادقی خواننده کم حاشیه این روزها قطعه «فال» را برای این آلبوم تدارک دیده است. تنظیم آن را انوشیروان تقوی انجام داده است.

احسان حق شناس نیز قطعه «عاشق چشمات» را با ترانه و ملودی ای از «امیر یگانه» آماده کرده است.

«امیر مسعود» و «عرفان معماری» نیز دو خواننده جوان حاضر در این آلبوم هستند.
«امیر مسعود» قطعه «مثل اون روزا» را با ملودی و تنظیم خود آماده کرده است. همچنین «عرفان معماری» نیز قطعه «از اون روز که رفتی» را با ملودی و تنظیم «امیر مسعود» برای این آلبوم کنار گذاشته است.
گفتنی است آلبوم «من و ما» فقط شامل این آلبوم نمی شود و یک پروژه ادامه دار خواهد بود، پروژه ای که در شماره های بعدی آن نیز ترکیبی از ستارگان موسیقی پاپ و جوان های با استعداد وجود خواهد داشت.

لازم به ذکر است این آلبوم پر هزینه و پر ستاره روز یکشنبه 9 شهریور ماه در تیراژی گسترده در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q