۱۴۰۰ يازدهم آذر - 06:27 ق.ظ

به آهنگسازی نگار دستمالچی؛سینا سرلک آلبوم «زیر باران» خواند

سینا سرلک آلبوم «زیر باران» خواند

نوای فارس- آلبوم موسیقی «زیر باران» به آهنگسازی نگار دستمال چی و خوانندگی سینا سرلک روانه بازار موسیقی شد.

نگار دستمال‌چی ، آهنگساز و نوازنده سنتور با اعلام این مطلب گفت: آلبوم «زیر باران»   روانه بازار موسیقی شد اما متاسفانه هیچ رسانه ای از انتشار این آلبوم خبری نگرفت.

نگار دستمال‌چی با اشاره به اینکه آلبوم  «زیر باران»، 7 قطعه دارد، گفت:این آلبوم دو قطعه بی کلام و 5 قطعه با کلام دارد. شب، قطعه ای ریتمیک و بی کلام است، آواز شعر مولانا ، تصنیف ای عاشقان با شعری از مولانا، قطعه « باران»، تکنوازی سنتور، تصنیف زیر باران با شعری از شفیعی کدکنی ، آواز در گوشه نهفت با شعری از مولانا و تصنیف چه نور است این؟ با شعری از مولانا، از دیگر قطعات این آلبوم این هستند.

وی افزود: در این آلبوم آهنگسازی و نوازندگی سنتور را، خود بر عهده داشته ام، صابر غلامی  پوراین قطعات را تنظیم کرده است و سینا سرلک به عنوان خواننده در این آلبوم حضور دارد. زمان خیری(نی)، امین گلستان(بربط (عود), نوید دهقان(کمانچه و کمانچه آلتو)، صابر غلامی  پور(سنتورباس)، توماج مصفا(تار و سه تار)، آرین قلی پور(تنبک)، ایثار یاور(دف، دهل وساز کوبه ای) را می نوازند.

نگار دستمال‌چی متولد 1356 و از اعضاء انجمن سنتور نوازان جهان است و در سال 1388 کتاب ناگهان که شامل 10 قطعه برای سنتور بود را توسط انتشارات چنگ روانه بازار کرده است. آلبوم اخیر نگار دستمال‌چی، «زیر باران»، خردادماه سال 93 توسط انتشارات بتهون روانه بازار موسیقی شده است.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q