۱۴۰۰ يازدهم آذر - 07:08 ق.ظ

آغاز فروش بلیت «جشنواره موسیقی تهران»

آغاز فروش بلیت «جشنواره موسیقی تهران»

نوای فارس- فروش بلیت کنسرت های «جشنواره موسیقی تهران» که از 12 تا 17 شهریور ماه در عمارت مسعودیه تهران برگزار می شود آغاز شد.

به گزارش نوای فارس، بلیت کنسرت های «جشنواره موسیقی تهران» از صبح امروز از طریق سایت خانه موسیقی و با همکاری سامانه 84200 آغاز شد.

بلیت های این جشنواره از 30 تا 85 هزار تومان قیمت گذاری شده است و علاقمندان با ورود به سیستم و ثبت نام در سایت می توانند با امکان انتخاب صندلی خود اقدام به خرید بلیت نمایند.

فستیوال موسیقی تهران از 12 تا 18 شهریور ماه با اجرای گروه های هم آوایان به سرپرستی حسین علیزاده(12 شهریور)، کامکارها(13 شهریور)، پالت(14 شهریور)، شمس به سرپرستی کیخسرو پورناظری(15 شهریور)؛ سیاوش به خوانندگی همایون شجریان(16 شهریور) و اشتیاق به خوانندگی علیرضا قربانی(17 شهریور) برگزار می شود.

همچنین مراسم اختتامیه جشن پانزدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی ایران روز 18 شهریور ماه با اجرا های متنوع، معرفی برگزیدگان دوسالانه کتاب برتر موسیقی و تجلیل از هنرمندان پیشکسوت برگزار خواهد شد که کارت دعوت برای اعضا از طریق خانه موسیقی توزیع می شود.

علاقمندان برای تهیه بلیت این جشنواره می توانند به سایت خانه موسیقی با نشانی www.iranhmusic.ir و یا سامانه  www.84200.ir مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q