۱۴۰۰ بيست و هفتم مهر - 06:07 ق.ظ

با ترانه هایی از بابک صحرایی، یغما گلرویی و لی لا رضایی؛چنگیز حبیبیان «یاد رفتنت » را به بازار می فرستد

چنگیز حبیبیان «یاد رفتنت » را به بازار می فرستد

نوای فارس-مونا کلهران مقدم: چنگیز حبیبیان از انتشار آلبوم یازدهم خود با ترانه هایی از بابک صحرایی، یغما گلرویی و لی لا رضایی خبر داد و در این باره به نوای فارس گفت: این آلبوم که پیش از این قرار بود در سال 91 و یا نهایتا در اوایل سال 92 منتشر شود، با تاخیر بسیار در سال 94 منتشر خواهد شد.

این خواننده افزود: این آلبوم«یادرفتنت» نام دارد قرار بود با عنوان «صدام کن» منتشر شود اما به دلیل تغییری که در آن به وجود آمد و این تغییرات کلیت کار را برهم زد، نام آن نیز بر همین مبنا تغییر کرد و «یادرفتنت» عنوان آن شد. ترانه های این آلبوم را یغما گلرویی، بابک صحرایی و لی لا رضایی سروده اند و آهنگهای آن توسط بابک زرین ساخته و تنظیم شده است.

خواننده «بی تانم» در ادامه صحبتهای خود گفت: تمامی قطعات این آلبوم به صورت فول آکوستیک ضبط شده است و پیانوی آن توسط مرحوم آندره آرزومانیان اجرا شده است. همچنین در ساخت و تنظیم قطعات این آلبوم پویا اعتصامی و علیرضا افکاری نیز درکنار من حضور دارند وبه ساخت این قطعات اقدام کرده اند.

وی تاکید کرد: ناگفته نماند که عمده ترین دلیل تاخیر این آلبوم این است که تصمیم گرفتم چهار قطعه موسیقی آذری نیز به قطعات آن اضافه کنم که این امر باعث شد انتشار آن با تاخیر مواجه شود. تا این لحظه تمامی هزینه های تولید و ساخت آلبوم را شخصا متقبل شده ام وهنوز برای انتشار آن با هیچ یک از شرکتهای فعال مذاکره نداشته ام.

 حبیبیان در پایان گفت:بیشتر قطعات این آلبوم ضبط شده که شامل 6 قطعه فارسی و دو قطعه ترکی است. از میان این قطعات می‌توان به «صدام کن»، «یاد رفتنت می‌افتم»، «مهروبان» و... اشاره کرد که مهروبان یکی از قطعاتی با ملودی ترکی فولکور ترکیه است و شعر آن را استاد اصغر فردی از شاگردان استاد شهریارسروده است..

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q