۱۴۰۰ بيست و هفتم مهر - 06:01 ق.ظ

اجرای تابستانه «گروه نوشه» در تالار وحدت تهران

اجرای تابستانه «گروه نوشه» در تالار وحدت تهران
نوای فارس: «گروه نوشه» به سرپرستی نیوشا بریمانی 12 مرداد ماه در تالار وحدت تهران به روی صحنه می رود. اجراهای «گروه نوشه» به سرپرستی نیوشا بریمانی که تاکنون توانسته رضایت مخاطبان موسیقی را در سطح بسیار بالایی کسب کند. این بار به خوانندگی «بهاره میرزاآقا» به اجرای برنامه می پردازد و همین امر ما را برآن داشت تا گفت و گوی کوتاهی را با نیوشا بریمانی سرپرست «گروه نوشه» ترتیب دهیم.

سرپرست و رهبر ارکستر «گروه نوشه» ضمن ابراز خرسندی از حضور خانم «بهاره میرزاآقا» عنوان کرد:
ما حدود یکسال است که با خانم بهاره میرزاآقا در ارتباط هستیم و از این همکاری رضایت کامل داریم چرا که ایشان از دیده بنده نه تنها خواننده بسیار حرفه ای و توانمندی هستند، شخصیت و اخلاق حرفه ای که در کار از ایشان سراغ دارم، همه این ها باعث شد  تا ما راغب به ادامه این همکاری باشیم. ما در این کنسرت با اجرای قطعات فولک و آثار نوستالژیک در تالار وحدت به اجرای برنامه می پردازیم.

نیوشا بریمانی در خصوص روند همکاری با خوانندگان این گروه گفت:
گروه نوشه پیش ازهمکاری با آقای «احسان کرمی» همواره با تعدادی از خوانندگان خانم از جمله «بهاره میرزاآقا» فعالیت مستمر داشته و در طی سالهای فعالیت مان، همواره گروه نوشه اجراهایی را ویژه بانوان و همین طور مختلط به روی صحنه برده است و به امید خدا پس از ماه های محرم و صفر آلبوم «گروه نوشه» آماده انتشار خواهد بود و کنسرت هایمان را با قطعات تازه پی خواهیم گرفت.

نیوشا بریمانی در مورد اتخاذ تصمیم های سختگیرانه دفتر موسیقی و نیز نقطه قوت اجرا های «گروه نوشه» این گونه توضیح داد:
متاسفانه دایره فعالیت خانم های موزیسین از جانب دفتر موسیقی روز به روز در حال تنگ تر شدن است و ما در اجرای آثار با مشقت های بسیاری مواجه هستیم، اما با این شرایط و دشواری های موجود، از آنجایی که ما هر دو ماه کنسرت هایی را مختص بانوان اجرا می کنیم، به جرات می توانم بگویم که با استقبال بی نظیری از جانب مخاطبان مواجه می شویم و این برای ما موفقیت بسیار بزرگی محسوب می شود و به همین خاطر ما در «گروه نوشه» تمام تلاش مان را می کنیم تا بهترین اتفاقات را در کنسرت هایمان، برای مخاطبان حاضر در سالن رقم بزنیم.
والبته  لازم می دانم این نکته را اضافه کنم که «گروه نوشه» در بین گروهای بانوان و حتی مختلط، تنها گروهی است که به همراه 90 نوازنده وتنوع بسیار زیاد سازها به اجرا می پردازد و این نوید را هم به مخاطبان عزیز می دهم  که در کنسرت های فصل پاییز با تغییر و تحولات بسیار جذاب و متفاوت تری نسبت به گذشته میزبان مخاطبانمان خواهیم بود.
در این اجرا نیوشا بریمانی به عنوان سرپرست، رهبر گروه نوشه و نوازنده کمانچه، بهاره میرزا آقا (خواننده)، مینوقاسم پور نوازنده (قانون)، رخساره رستمی (عود)، غزل مهدوی (پیانو)، نیلوفر ابراهیمی (فلوت)، عسل ملک زاده (پرکاشن) و مارال خلیلی (دف) همچنین نوازندگان میهمان نگین سریر( پیانو)، غزل آخوندزاده (پیانو)، لیانا شریفیان (نی انبان)، سمیرا مرکب سازی (آکاردئون) و گروه هفتاد نفره سازهای کوبه ای «سرمست» به سرپرستی عسل ملک زاده به هنر نمایی خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است، این کنسرت به تهیه کنندگی «پرهام صوفی» و شرکت فرهنگی هنری «فروغ فلق» برگزار خواهد شد.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q