۱۴۰۰ چهارم آبان - 02:37 ق.ظ

«شب‌های گروه بی» با حضور شهرام ناظری

«شب‌های گروه بی» با حضور شهرام ناظری
نوای فارس: رویداد «شب‌های گروه بی» که به همت مجموعه فرهنگی سازباز برنامه ریزی شده بود دستخوش تغییرات شد. در حالی که بلیت فروشی این رویداد با حضور شهرام ناظری و گروه لیان از ایران، کمانه از پرتغال و خوزه لوئیس مونتون از اسپانیا، چند روز پیش آغاز شده بود حالا گروه پرتغالی اعلام کرده است که در این رویداد حاضر نمی‌شود.

پیش از این در توضیح این برنامه آمده بود: «برای نخستین بار هنرمندانی از کشورهای همگروه و رقیب‌مان در جام جهانی فوتبال روسیه را به ایران دعوت کردیم تا با برگزاری یک فستیوال کوچک با عنوان «شب‌های گروه بی» موسیقی را در کنار فوتبال برای ارتباط فرهنگی بیشتر با دیگر کشورها کنیم.»

پدرام نیک سیرت مدیر مجموعه سازباز در این باره گفت: گروه پرتغالی به شکل عجیبی ما را شگفت زده کرد. شب گذشته ۲۶ خردادماه ایمیل عجیب و غریبی از آنها دریافت کردیم که اعلام کردند با توجه بی‌برنامگی مالی ما نمی‌توانیم در این رویداد حضور داشته باشیم و آرزو می‌کنیم فستیوال با قدرت برگزار شود. ما همان لحظه اعلام کردیم اگر از بابت گرفتن دستمزدتان در ایران اطمینان ندارید شماره حساب بین‌المللی اعلام کنید تا نیمی از دستمزدتان را واریز کنیم اما پاسخشان مسایل را روشن کرد. آنها گفتند ما در ایران احساس راحتی نمی‌کنیم و الان زمان مناسبی برای حضور در ایران نیست. حتی ما گفتیم هر پیشنهادی برای حضور دارید ارایه دهید اما دیگر پاسخ ما را ندادند.

نیک سیرت بیان کرد: با مذاکرات انجام شده خوزه لوئیس مونتون نوازنده فلامنکو جایگزین کمانه در شب دوم شد. حالا دیگر رویداد از کانسپت اصلی خود خارج شده است اما با این حال با توجه به مسیر دشواری که طی شده سازباز برگزار شدن این ۲ شب کنسرت را اتفاق مثبتی می‌داند.

در شب اول این رویداد شهرام ناظری به اتفاق گروه مولوی، پس از آن گروه اسپانیایی و در شب دوم گروه اسپانیا و پس از آن گروه لیان روی صحنه می رود.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q